Letenky

Vitajte na palube !

Touto stránkou sa vám snažíme poskytnúť najnovšie informácie z oblasti leteckej dopravy o novinkách v leteckých spoločnostiach, a tiež o výhodách jednotlivých letov. Ide o výber. Zámerne vám neuvádzame cenník leteniek, pretože tento je v priebehu roka veľmi pohyblivý a neposkytol by vám správnu informáciu o cene. Je preto pre vás najvýhodnejšie zaslať nám požiadavku a obratom obdržíte itinerár trasy s viacerými možnosťami letov a cien.

MTA airtour je agentom Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov IATA od roku 1996.

Toto členstvo nám umožňuje poskytovať služby leteckej prepravy osôb na najvyššej úrovni. Máme dlhoročné skúsenosti a tie najnovšie poznatky o aktualitách, dobrých cenách a kvalite služieb. Naším cieľom je nielen prijateľná cena letenky, ale i komfortné spojenie bez zbytočných čakaní a prestupov.

Do centra Londýna sa s BRITISH AIRWAYS pomocou Heathrow Express dostanete iba za 20 minút. Londýnske metro a železničné spoje sú ľahko dostupné. Terminál 5 letiska Heathrow v Londýne Vás príjemne prekvapí na ceste k ďalším destináciám. Prestupová hala je vhodne situovaná v úplnom strede terminálu, blízko príletových vchodov. Expresne rýchly tranzitný systém Vás dopraví k nadväzujúcemu letu za 45 sekúnd. Biometria – je nové bezpečnostné opatrenie, rýchla a spoľahlivá forma elektronickej kontroly odtlačkov prstov.


Málo známa letecká spoločnosť TAP Portugal má pre Vás vynikajúce ceny do Brazílie a Venezuely a USA.


EVA AIR
zvyšuje počet letov na trase Viedeň – Bangkok a Viedeň – Taipei.

Spoločnosť Jet Airways nielen pre milovníkov futbalu zahajuje 14.4.2010 každodené lety do Johannesburgu. Juhoafrická republika je jednou
z najobľúbenejších turistických destinácii na svete. Jet Airways v súčasnosti prevádzkuje flotilu 89 lietadiel. Letecká spoločnosť má jeden z najmladších letových parkov - priemerný vek lietadla je 4,6 roka.

ROYAL BRUNEI AIRLINES ponúka unikátnu príležitosť poznať hlavné mesto počas dlhšej cesty, napr. na Bali,
do Austrálie či na Nový Zéland.
„Window on Brunei“ je poldenný okruh zdarma pre tranzitných cestujúcich. Okružná cesta sa koná 4-krát denne s prehliadkou turistických atrakcií hlavného mesta: vodnej osady Kampong Ayer, nákupného centra Yayasan, mešity a ďalších.

                                                Lufthansa ponúka zdarma široký výber teplých nápojov v odletových halách.
Spoločnosť Lufthansa nechala pre svojich cestujúcich v odletových halách na letiskách vo Frankfurte a v Mníchove nainštalovať 100 nových automatov s teplými nápojmi. Každý automat ponúka širokú škálu nápojov: čiernu kávu, cappuccino, espresso, marochino, espresso macchiato, latte macchiato, bielu kávu, kávu s mliekom, horúcu čokoládu a tiež veľký výber čajov. Každý cestujúcí, či už poletí v ekonomickej alebo business triede, si tu môže pred odletom vybrať nápoj podľa vlastnej chuti. Podobný servis zatiaľ neponúka žiadna iná letecká spoločnosť na svete.

  

Air France 

Air France ako prvá letecká spoločnosť v Európe dňa 30. októbra 2009 privítala vo svojej flotile lietadlo Airbus 380 a ako prvá na svete ho nasadila na lety medzi Európou a Severnou Amerikou. Kapacita lietadla je neuveriteľných 583 cestujúcich. 23. novembra 2009 sa toto lietadlo prvýkrát vydalo na svoj premiérový komerčný let medzi Parížom a New Yorkom pod číslom letu AF 006. Z Paríža odlieta denne okrem stredy vždy o 13.30 a pristáva na letisku v New Yorku o 15.45. Od 3. februára bude nasledovať Johannesburg a neskôr mnoho ďalších destinácií, na ktoré Vás budeme priebežne upozorňovať.

VEDELI STE, ŽE…

…A380, navzdory svojej veľkosti, má spotrebu paliva nižšiu o 3 l./ cestujúci / 100km? To znamená zníženie spotreby paliva až o 20% oproti iným typom 4-motorových lietadiel. A380 tým získava prvenstvo ako najekologicejšie lietadlo svojej kategórie.

Air France A380 ponúka cestujúcim na svojej palube 3 cestovné triedy:

La Premiére = Prvá trieda – 9 sedadiel na hlavnej palube

Affaires = Obchodná trieda – 80 sedadiel na hornej palube

Voyageur = Ekonomická trieda – 449 sedadiel celkom na hlavnej a hornej palube

22-členná posádka na palube je pripravená poskytnúť kompletný servis 538 pasažierom.

NEPREMEŠKAJTE TÚTO PRÍLEŽITOSŤ !!!
Let na palube A380 ponúka novú skúsenosť s jedinečnou pridanou hodnotou pre skupiny aj individuálnych cestujúcich.

Alitalia Compagnia Aerea


Spoločnosť Alitalia Compagnia Aerea Italiana otvára od 29.3.2010 nové spojenie z Viedne do Ríma, které bude operovať s frekvenciou dvoch letov denne!

 

Získajte bližšie informácie

Luxusné plavby / Riečne plavby

Grécke ostrovy / Turecko
Taliansko - Grécko - Čierna hora

Najbližší termín:
od 729,-€
07.05.17-14.05.17
Karibik
Florida (USA) - Kolumbia - Aruba - Curacao - Grand Turk - Bahamy

Najbližší termín:
od 619,-€
Nórske fjordy / Island
Nemecko - Nórsko (Severný Mys - Nórske fjordy)

Najbližší termín:
od 1.449,-€
18.05.17-29.05.17
Stredozemné more
Taliansko - Malta - Španielsko - Francúzsko

Najbližší termín:
od 499,-€
11.12.16-18.12.16
Dunaj
Nemecko-Rakúsko

Najbližší termín:
od 199,- €
11.12.16-15.12.16

Letenky