Okružné plavby - luxusné lode

Luxusné plavbyPonuka na našej webstránke je výberom z veľkého množstva okružných plavieb do celého sveta.

Pri výbere destinácií sme okrem atraktívnosti samotnej plavby zohľadňovali aj iné faktory. Mnohé z plavieb majú rovnaké prístavné miesto nalodenia aj vylodenia. To vám zjednoduší dopravu a pri výbere leteckého spojenia často ovplyvní cenu letenky. Pre náročnejších cestovateľov sme zase zaradili luxusné plavby s obsiahlou ponukou zastávok do vytúžených aj málo dostupných destinácií. Nájdete u nás nespočetné množstvo rôznych trás okružných aj redepozičných plavieb loďami s rôznou výškou luxusu zariadenia a služieb renomovaných lodných spoločností, akými sú: MSC Crociere, COSTA Crociere, Royal Caribbean Cruises, Princess Cruises, Celebrity Cruises, Oceania Cruises, Azamara Cruises, Celestyal Cruises, Carnival Cruise Line, Norwegian Cruise Line, TUI Marella Cruises,  Holland America Line, Cunard Line, P&O Cruises, AIDA Kreuzfahrten,  Phoenix Reisen, I.D. Riva Tours, Crystal Cruises, Silversea Cruises, Sea Cloud Cruises, Monarch Wildlife Cruises & Tours, Fred.Olsen Cruise Lines, Windstar Cruises, Viking, Paul Gauguin Cruises, Plantours Kreuzfahrten, Regent Seven Seas Cruises, Seabourn Cruise Line, Hapag - Lloyd Cruises, Aurora Expeditions, Polar Kreuzfahrten, Ponant Cruises, Variety Cruises, či Star Clippers.

 

    

Možností je veľa a ponuka pre luxusné okružné plavby loďou je naozaj viac ako pestrá. Pre tých z vás, ktorí plánujete plavby po prvýkrát, sa može zdať až ohromujúca.

Na niektoré z otázok typu: Čo je zahrnuté v cene?, Ako sa pobaliť ? Aktivity a zábava na palube sa vám pokúsime zodpovedať už tu na stránke s praktickými informáciami k luxusným plavbám.

Prajeme Vám príjemné cestovanie našimi stránkami a úspešné plánovanie plavby loďou podľa vašich predstáv.

MTA AIR TOUR team

 

Luxusné plavby / Riečne plavby

Nórske fjordy / Island
Nemecko - Nórsko - Dánsko

Najbližší termín:
od 883,- €
25.08.24-01.09.24
Rýn / Mohan / Mosela
PORÝNIE: Nemecko - Holandsko - Belgicko

Najbližší termín:
od 696,-€
29.06.24-06.07.24
Stredozemné more
Španielsko - Taliansko - Francúzsko

Najbližší termín:
od 359,-€
13.11.24-20.11.24
Aljaška
USA (Aljaška) - Kanada

Najbližší termín:
od 660,- €.
15.06.24-22.06.24
Rhona / Saone / Seina
FRANCÚZSKO: Burgundsko - Rhônske Alpy - Provensálsko

Najbližší termín:
od 949,-€
19.06.24-26.06.24

Letenky

Honolulu/Havaj
Odlieta:
Termíny:
od 1.600,-€
z Viedne/Korean Air
26.4. - 26.10.2024