Luxusné plavby - destinácie


Aljaška

Aljaška

Divoká zver žijúca vo voľnej panenskej prírode, dedičstvo domorodého obyvateľstva a mohutné tiahle ľadovce vyrážajúce dych. To je Aljaška, krajina prírodných divov.
Austrália / Nový Zéland

Austrália / Nový Zéland

Objav svet na dolnej časti pologule a vymeň zimu za svieže slnečné leto. Spoznaj vzrušujúce moderné mestá s pôsobivou architektúrou, nezvyčajnú faunu a flóru a vychutnaj si magickú scenériu pobrežia.
Čilské fjordy / Antarktída

Čilské fjordy / Antarktída

Vydaj sa na jedinečnú plavbu. Legendárny Magalhaesov prieliv, najjužnejší cíp Južnej Ameriky Hornov mys, ostrovná Ohňová zem, drsná Patagónia. Dych vyrážajúce ľadovce a rozľahlé polárne pláne Antarktického polostrova, to sú miesta, na ktoré sa nezabúda.
Dubaj / Blízky východ

Dubaj / Blízky východ

Vydaj sa na vzrušujúcu odyseu a spoznaj starovekú kultúru miest krajín ako Egypt, Jordánsko, Jemen a Omán. Plav sa Suezským prieplavom cez Červené more až do Perzského zálivu.
Exotická plavba

Exotická plavba

Vyber si z týchto rozmanitých plavieb, ktoré ti umožnia prežiť oddychovú dovolenku na lodi s priateľmi naprieč Tichým oceánom, prípadne dobrodružnú cestu do neznámej Afriky. Jedinečné služby, komfort a pohodlie, uspokoja tvoje telo i dušu.
Galapágy

Galapágy

Zastav čas a vráť sa naspäť do minulosti. Prebádaj toto živé laboratórium Darwinovej evolučnej teórie a nechaj sa nadchnúť faunou a flórou akú nenájdeš nikde inde na svete.
Grécke ostrovy / Turecko

Grécke ostrovy / Turecko

Objav tie najúžasnejšie poklady antickej civilizácie starovekého Grécka a Turecka. Artemidin chrám v Efese, aténska Akropola či malebné Santorini, to sú zastávky na vašej dovolenke snov.
Havaj

Havaj

Kúzlu a tajomnosti týchto vulkanických ostrovov sa odoláva len ťažko. Okrem fascinujúcej prírody a svetoznámej pláže Waikiki vás domorodci budú zvádzať aj tancom hula-hula.
Indický oceán

Indický oceán

Cez vzrušujúce safari v prírodných parkoch Južnej Afriky a nádherné tyrkysové vody Indického Oceánu až po luxusné leňošenie na jedinečných piesočných plážach.
Juhovýchodná Ázia

Juhovýchodná Ázia

To je luxusná dovolenka a výskumná výprava v jednom. Preži deň objavovaním a poznávaním Číny, Filipín, Malajzie či Vietnamu a večer si oddýchni v kúpeľoch alebo pri ochutnávke vín.
Južná Amerika

Južná Amerika

Kozmopolitné mestá v divokej prírode, koloniálne pamiatky novoveku, vzrušujúce pláže za zvukov samby, neskrotná tundra a ekologický raj dažďových pralesov - to je očarujúci svet kontrastov.
Karibik

Karibik

Obrazy plné pestrých farieb, pohostinní srdeční obyvatelia, fascinujúca rôznorodá kultúra či historické pamiatky po objaviteľoch nového sveta - to všetko a ešte oveľa viac.
Nórske fjordy / Island

Nórske fjordy / Island

Navštív malebné mestečká severnej Európy a vydaj sa ďalej - do mýtickej krajiny fjordov s jej strmými zelenými útesmi, priezračnými jazerami a krištáľovými vodopádmi.
Plavba okolo sveta

Plavba okolo sveta

Život je príliš krátky na to, aby si videl všetko. Je toľko miest, ktoré si vždy chcel navštíviť. Plavbou okolo sveta si splníš svoj životný sen. Vydaj sa na magickú plavbu. Čaká na teba celý svet.
Severná Amerika

Severná Amerika

Poď s nami znovuobjaviť Nový svet a vydaj sa po stopách prvých európskych osadníkov. Privíta ťa chladná kanadská príroda, miliónové mestá a do neba siahajúce mrakodrapy. Tie kontrasty, jednoducho silná káva.
Severná Európa / Rusko

Severná Európa / Rusko

Objav jej čaro, je iná ako Európa, ktorú poznáš. Jedinečné svetlo polnočného slnka, nedotknutá krajina a okúzľujúce kultúrne dedičstvo baltských prístavných miest ťa prekvapí a zároveň ohúri.
Stredná Amerika

Stredná Amerika

Uteč z ruchu veľkomesta a zaži dobrodružstvo. Objavuj poklady Mayov v Mexiku, tropický raj a krásne pieskové pláže Kostariky či jedinečný Panamský kanál.
Stredozemné more

Stredozemné more

Pobrežia južnej Európy a severnej Afriky ti poskytnú hodinu dejepisu v tej najlepšej forme. Vychutnaj si prechádzky nezabudnuteľnými a vzrušujúcimi mestami starého kontinentu.
Transatlantik

Transatlantik

Staň sa aj ty na chvíľu Krištofom Kolumbom. Niekoľko dní na otvorenom oceáne patrí k tým najfascinujúcejším cestovateľským zážitkom. Uži si šumenie mora, hru slnka na vlnách oceánu a v noci nebo posiate hviezdami.

Luxusné plavby / Riečne plavby

Labe / Odra
CYKLOPLAVBA po Labe: Čechy

Najbližší termín:
od 1.099,-€
29.06.24-06.07.24
Dubaj / Blízky východ
PERZSKÝ a OMÁNSKY ZÁLIV: Spojené arabské emiráty - Omán

Najbližší termín:
od 383,-€
Aljaška
USA (Aljaška) - Kanada

Najbližší termín:
od 660,- €.
01.06.24-08.06.24
Rýn / Mohan / Mosela
PLAVBA PO RÝNE: Nemecko - Holandsko - Francúzsko - Švajčiarsko

Najbližší termín:
od 949,- €
11.07.24-18.07.24
Karibik
USA (New York, Florida) - Bahamy

Najbližší termín:
od 504,-€

Letenky

Honolulu/Havaj
Odlieta:
Termíny:
od 1.600,-€
z Viedne/Korean Air
26.4. - 26.10.2024