Zájazdy

MTA airtour je agentom renomovaných rakúskych a nemeckých touroperátorov od roku 1992.
Vieme, ktorý touroperátor má kvalitný produkt, do ktorej destinácie, a preto klientovi vždy odporučíme kvalitný hotel a kvalitné služby. Ide o zájazdy, ktoré sú určené náročnejším klientom, ktorí vedia oceniť kvalitu a sú ochotní za ňu i zaplatiť.

Nerozhoduje pritom, či je to v lete na ostrovoch Malta, Cyprus, Korfu alebo v zime na prekrásnom pobreží Mexickej riviéry, na plážach Thajska či Malajzie.

Odlety na tieto produkty cestovného ruchu sú vždy z Viedne. Na letisko Schwechat je možné využiť prirodzene vlastnú dopravu s využitím parkoviska, priame autobusové spojenie na letisko Schwechat, prípadne transfer osobným autom za poplatok.

Veľkou výhodou sú akcie first moment, ktoré zvýhodňujú cenu v mnohých prípadoch až o 30 percent.
Dovoľujeme si Vám uviesť, že výber izieb pre rodiny s deťmi je počtom čiastočne obmedzený a pre tieto rodinné izby je potrebné urobiť rezerváciu čo najskôr.

Osvedčené hotely s nadštandardnou úrovňou služieb, s vysokým ratingom, sú prirodzene tiež vypredané ako prvé.
Upriamujeme Vašu pozornosť na produkty na Sardíniu. Pravdepodobne budete s nami súhlasiť, že Sardínia je "Karibik Stredomoria".
Sardínia je miestom pre náročných klientov, ktorí majú radi pobyt v ostrovnej krajine s prekrásnou prírodou, plážami, stredomorskou kultúrou a milými Sardínčanmi.

Ďalšou pozoruhodnou destináciou sú karibské ostrovy Aruba a Isla Margarita, jedinečné svojimi plážami a exotickou karibskou kuchyňou. Pobyty na týchto ostrovoch môžu byť druhým týždňom vašej dovolenky po prekrásnej plavbe po Karibiku.
Luxusná plavba trvá 7 dní na okružnej trase:
Aruba – Curacao – Isla Margarita (Venezuela) – Grenada – Barbados – Mayreau – Aruba.
Ponuka, ktorou disponujeme, je veľmi rozsiahla a je preto veľmi vhodné, aby ste na výber dovolenky mali väčší časový priestor. Každá dovolenka má svoju filozofiu a spoločne musíme ulahodiť Vášmu telu i duši, aby Vaša dovolenka splnila svoj účel.

Katalógy uvedených touroperátorov si môžete vyzdvihnúť v našej kancelárii denne, v pondelok až piatok od 9:00 do 17:00 hod.

Luxusné plavby / Riečne plavby

Severná Európa / Rusko
POBALTIE: Nemecko-Dánsko-Švédsko-Estónsko-Rusko

Najbližší termín:
od 799,-€
29.04.17-06.05.17
Karibik
Florida (USA) - Bahamy - Jamajka - Kajmanské ostrovy - Mexiko

Najbližší termín:
od 2.329,-€
06.03.17-19.03.17
Juhovýchodná Ázia
Singapur - Malajzia - Vietnam - Kambodža - Thajsko

Najbližší termín:
od 1.290,-€
16.12.16-27.12.16
Karibik
Florida (USA) - Kolumbia - Aruba - Curacao - Grand Turk - Bahamy

Najbližší termín:
od 619,-€
Severná Európa / Rusko
Švédsko - Fínsko - Rusko - Estónsko

Najbližší termín:
od 729,-€
03.06.17-10.06.17

Letenky