Okružné plavby - luxusné lode

Luxusné plavbyPonuka na našej webstránke je výberom z veľkého množstva okružných plavieb do celého sveta.

Pri výbere destinácií sme okrem atraktívnosti samotnej plavby zohľadňovali aj iné faktory. Všimnite si, že pri mnohých plavbách nájdete rovnaké prístavné miesto nalodenia aj vylodenia. To vám zjednoduší výber leteckého spojenia ako aj ovplyvní cenu letenky. Pre náročnejších cestovateľov sme zase zaradili plavby, ktoré obsiahnu širokú ponuku zastávok do vytúžených destinácií. Celkovo u nás nájdete 678 rôznych trás pre okružné plavby, ktoré možno absolvovať na 89 luxusných lodiach od viac ako 22 renomovaných lodných spoločností, akými sú: COSTA, AIDA, Norwegian Cruise Lines, Celebrity Cruises, Silversea, MSC Cruises, Pullmantur, Sea Cloud Cruises, Royal Caribbean, Monarch Cruises, Fred Olsen Cruise Lines, Hansa Kreuzfahrten, Nicko Tours, Louis Cruise Line, Holland America, Windstar Cruises, A-ROSA, Viking River Cruises, Polar Kreuzfahrten, Princess Cruises, Carnival Cruises a StarClippers.

    

Možností je veľa a ponuka pre luxusné plavby loďou je naozaj viac ako pestrá. Pre tých z vás, ktorí plánujete plavby po prvýkrát, sa može zdať až ohromujúca.

Navštívte nás v našej bratislavskej kancelárii, alebo skontaktujte našich partnerov v ďalších slovenských mestách a my Vám s radosťou pomôžeme s navigáciou v týchto ešte neprebádaných vodách.

Na niektoré z otázok typu: Čo je zahrnuté v cene?, Ako sa pobaliť ? Aktivity a zábava na palube sa vám, pokúsime zodpovedať už tu na stránke s praktickými informáciami k luxusným plavbám.

Prajeme Vám príjemné cestovanie našimi stránkami a úspešné plánovanie plavby loďou podľa vašich predstáv.

MTA airtour team

 

Luxusné plavby / Riečne plavby

Karibik
JUŽNÝ KARIBIK: Portoriko - Sv. Tomáš - Sv. Kitts - Aruba - Curacao - Puerto Rico

Najbližší termín:
od 695,-€
14.01.17-21.01.17
Nórske fjordy / Island
Nemecko - Škótsko (V.Británia) - Island

Najbližší termín:
od 1.629,-€
29.05.17-09.06.17
Nórske fjordy / Island
Holandsko - Nórsko

Najbližší termín:
od 1.009,-€
31.05.17-09.06.17
Stredozemné more
Taliansko - Španielsko - Maroko - Portugalsko

Najbližší termín:
od 729,- €
30.01.17-10.02.17
Karibik
Kuba - Jamajka - Kajmanské ostrovy - Mexiko

Najbližší termín:
od 300,-€
17.12.16-24.12.16

Letenky